Katalog stron

Strony informatyczne

AJR SERWIS blacharstwo lakiernictwo mechanika Toruń, Papowo Toruńskie

Twoje auto jest uszkodzone? Szukasz blacharza i lakiernika w Toruniu? Bardzo dobrze trafiłeś, albowiem opisywana tutaj firma wykonuje usługi w tym zakresie. Zapewniamy usługi na doskonałym poziomie, także w przypadku, gdy Twoje auto uległo wypadkowi, zajmiemy się nim. Wykorzystujemy nowoczesne technologie napraw, jak również otrzymasz gwarancję na wykonaną naprawę. Jeśli zaistnieje potrzeba dajemy auto zastępcze. Zakład prowadzimy stale od 1956 roku, a zgromadzona w tym czasie wiedza pomaga nam świadczyć każde usługi. Nie ma różnicy, czy wielkie uszkodzenie, czy niewielkie obtarcie. Zakład blacharsko-lakierniczy AJR Serwis Toruń i masz samochód jak nowy.

Zobacz inne wpisy z tych kategorii:

 • Naprawa ciężarówek

  Oferujemy Państwu reperację wszelkich aut zarówno osobowych jak i ciężarowych . Zajmujemy się mechaniką elektryką, pneumatyką a także profesjonalną diagnostykom komputerową wszelkich marek ciężarowych, osobowych, busów jak również naprawa ciężarówek gniezno . Dzięki doświadczonym robotnikom, najlepszej jakości sprzętowi a także bogatemu doświadczeniu, zapewniamy pewne oraz szybkie naprawy, gwarantujące prędki powrót Państwa pojazdu na drogę. Zajmiemy się także zniszczonymi zabudowami pojazdów a także instalacjami hydraulicznymi a także pneumatycznymi. Naprawiamy pojazdy ciężarowe, autobusy i auta dostawcze. Dysponujemy trafnym ekwipunkiem. Posiadamy maszynę do prostowania ram samochodów ciężarowych. Do diagnostyki wykorzystujemy nowoczesny sprzęt gwarantujący największą precyzję pomiarów. Zdiagnozujemy każde mniejsze i większe zniszczenia i nieprawidłowości. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  data: 31.03.2013 | adres: http://www.tirserwis.gniezno.pl | słowa kluczowe: Holowanie ciężarówek Holowanie tir Naprawa ciężarówek Naprawa tir Serwis ciężarówek Serwis tir | czytaj więcej »

 • przegląd rejestracyjny warszawa

  W momencie, kiedy będziemy potrzebować dokonania kontroli naszego samochodu wielu obawia się niesłychanie drogocennych kosztów. To ile uiścicie za takie ustawienie zbieżności warszawa zależy od wielu czynników. Po pierwsze bezsprzecznie ważne jest to, co ma być całkowicie sprawdzone. Dodatkowo powinno się wiedzieć, że dużo stacji kontroli pojazdów dostarcza przeróżne zniżki. Dlatego także warto dowiedzieć się, jakie są takie stacje w naszym mieście i czy mają interesujące propozycji dla marki naszego samochodu. Albowiem zdoła okazać się, że takie całkowite zbadanie stanu naszego samochodu nie będzie całkiem takie drogie jak nam się wydawało.

  data: 24.03.2013 | adres: http://www.stacja-kontroli-pojazdow.pl/wx-119/ | słowa kluczowe: Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów SKP kontrola przegląd rejestracyjny badanie kontrolne techniczne badania pojazdów serwis | czytaj więcej »

 • Kamieniarstwo

  Kamieniarski.info jest spis stron internetowych ,a także adresów firm kamieniarskich nie posiadających osobistej strony. Jest to poniekąd baza firm funkcjonujących na rynku polskim i nie tylko, ale oczywiście w branży kamieniarskiej. Przedewszystkim znajdą w nim Państwo firmy firmy kamieniarskie, które wykonują m.in. usługi takie jak: montaż kamienia elewacyjnego, a także firmy świadczące usługi w obrębie obróbki ręcznej kamienia. Z kamienia jak mawiają poniektórzy dawni kamieniarze można zrobić "prawie" wszystko. Zależy to wyłącznie od kreatywności twórczej kamieniarza. Kamień można aplikować w podobny sposób na pelewacjach zewnętrznych, jak i w domu np. [/b]blaty kuchenne z kamienia[/b]. Firm świadczących usługi kamieniarskie w Polsce mamy krocie. Zakład kamieniarski dla większości z nas wiąże się wyłącznie z montażem grobowców, wprost przeciwnie jest to w rzeczy samej mylne kojarzenie. Kamieniarze to przede wszystkim artyści w swojej dziedzinie.

Katalog Informatyczny